THE100 CLTH

Vintage is the new age

Marka THE 100 wraca w wielkim stylu! Tym razem nasz modowy wehikuł czasu zabierze Cię do lat 90.

Do najnowszego dropa Vintage wprowadziliśmy zdecydowane elementy oldschoolu, rzecz jasna na naszych zasadach. Na każdym etapie realizacji kolekcji przyświecało nam hasło: Vintage is the new age. Stare-nowe koszulki, bluzy czy torby jeansowe towarzyszyć Ci będą na przełomie lata i jesieni. Jak zawsze zadbaliśmy  detale – precyzyjnie wykonane nadruki czy hafty.

Capsule wardrobe

Cofnijmy się w czasie, aby zaczerpnąć z historii mody to, co najlepsze i ponadczasowe. W myśl koncepcji capsule wardrobe będziesz w stanie z minimalnej ilości klasycznych rzeczy, które nigdy nie wychodzą z mody, stworzyć mega ficik. Szybko przekonasz się, że warto postawić na elementy sygnowane logo THE 100, w których świetnie się czujesz i doskonale wyglądasz. Łącz dowolnie koszulki, bluzy i spodnie z różnych kolekcji THE 100 i stań się inspiracją dla innych!

Powrót do lat 90.

Oldschoolowe wzory ubrań to korzenie mody streetwear, w którą THE 100 w nowym-starym wydaniu wpisuje się w 100%. Kolory koszulek w odcieniach fioletu, granatu, czerni czy zieleni z rewelacyjnym efektem sprania, to must have w szafie każdego miłośnika stylu vintage.

Damskie czy męskie?

Nowością w dropie Vintage by THE 100 jest linia dedykowana naszym bae. Niespotykane, twarzowe kolory koszulek to ukłon w stronę dziewczyn, które bardzo chętnie odwiedzają nasz sklep. Tee w kolorze wine, red brick czy turquise zestawisz z ulubionymi butami i bluzą. Jesteście za tym, żeby damskie ubrania na stałe wpisały się do naszej oferty?

Jesteś ciekaw, jak wyglądały nasze przygotowania do odszycia kolekcji Vintage? Już teraz zajrzyj na InstaStory i reels profilu @the100clth na Instagramie. Niebawem pojawi się tam informacja o terminie premiery nowego dropa.

Elo!

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.