fbpx

NOWA STRONA THE 100

Cześć,

bardzo miło nam zobaczyć Cię na naszej nowej stronie. Zrobiliśmy kolejny krok milowy wprowadzając wiele przydatnych funkcji dla Ciebie. Dziękujemy, że jesteś i możemy się tak świetnie rozwijać jak do tej pory. Tak więc – co nowego?

1. Śledzenie zamówień.

Gdy zrobisz zamówienie na mailu otrzymasz jego numer ID. Teraz aby sprawdzić na jakim etapie jest twoje ubranie wystarczy, że wejdziesz w zakładkę śledzenie zamówień, podasz ID zamówienia oraz adres email. Zobaczysz jego status i wszystkie informacje o nim wraz z adresem dostawy (czasem nie jesteście pewni czy dobrze wpisaliście wszystko). Myślimy, że jest to super automatyzacja i usprawnienie, które da Wam kontrolę nad swoimi zamówieniami.

2. Własne konto na THE 100

Od teraz możecie rejestrować konto na naszej stronie. Dzięki temu będziecie mieć wgląd do historii zamówień oraz co ważniejsze zapamiętany adres dostawy. Jak to często bywa, aby zamówić najpopularniejsze projekty z racji ograniczonego stocku trzeba mieć niezły refleks. Teraz system zapamięta Wasz adres i wypełni go automatycznie.

3, Wishlista i porównania

Gdy założycie własne konto będziecie mogli dodawać produkty do wishlisty. Gdy niedostępny produkt wróci na stronę otrzymasz powiadomienie.
Kolejna funkcja to system porównań. Jeśli nie jesteś zdecydowany możesz porównać najważniejsze cechy dwóch produktów.

4. System e-płatności

Dodaliśmy długo wyczekiwane e-płatności. Do wyboru masz płatności Blikiem, kartą płatniczą, przelewem elektronicznym z ponad 30 banków oraz PayPal.

5. Newsletter

Dołącz do naszego newslettera by być pierwszym, który dowie się o nowościach lub ponownie dostępnych produktach. Planujemy zorganizować kilka akcji dla osób z newslettera, także polecamy.

6. Nowy design

Mam nadzieję, że przyznacie, że nowa strona THE 100 to całkiem inny poziom pod względem funkcjonalności oraz designu. Z tego drugiego jesteśmy w szczególności zadowoleni. Jeśli macie jakieś sugestie, lub coś jest dla Was nie jasne to piszcie do nas na the100helpme@gmail.com. Chętnie posłuchamy co moglibyśmy jeszcze usprawnić.

Pozdrawiamy Was serdecznie,
Ekipa THE 100

 

Share this post

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.

Poinformujemy Cię o dostępności produktu. Proszę zostaw swój adres e-mail, na który ma zostać wysłane powiadomienie.